
USB-хаб концентратор Baseus Gleam Series 7-in-1 Type-C Hub Docking Station Grey (B00030708811-00)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: B00030708811-00
2 099 ₴
Показати оптові ціни- +380 (68) 715-31-63Повернення, сервіс (10:00-15:00)
Концентратор 7-в-1 Baseus Gleam, USB-C на 1x HDMI4K 60 Гц 3x USB3.0 1x PD 1x SD/TF
Шукаєте надійний інструмент, який допоможе вам працювати ефективніше? Концентратор Baseus Gleam 7-в-1 — ідеальна відповідь на ваші потреби! З 7 доступними портами, можливістю швидкого заряджання ваших пристроїв і підтримкою роздільної здатності 4K HD — подивіться, що ще ви отримуєте! Водночас продукт надзвичайно довговічний, а завдяки компактним розмірам ви завжди можете носити його із собою.
Функції
Розширте можливості вашого ноутбука
Використовуйте лише один вхід USB-C вашого ноутбука, щоб отримати можливість під'єднувати до нього кілька різних пристроїв. Концентратор Baseus обладнаний 7 портами, як-от 1x HDMI4K 60 Гц, 3x USB3.0, 1x PD і 1x SD/TF. Тепер ви можете легко збільшити функціональність вашого комп'ютера та полегшити собі роботу. Більше жодних проблем із малою кількістю портів!
Швидке заряджання ваших пристроїв
Зручно заряджайте свої пристрої, одночасно використовуючи їх. Це чудова економія часу! Концентратор Baseus Gleam підтримує швидке заряджання PD 100 Вт, тому ви можете відновити живлення вашого ноутбука, смартфона або планшета якнайшвидше. Виріб також гарантує безпеку використання — він захищений від короткого замикання та перевантаження за струмом. Крім того, вдосконалений чип гарантує ефективну роботу концентратора, навіть якщо ви під'єднуєте до нього більше пристроїв.
Висока роздільна здатність зображення
Baseus Metal також означає чудову якість зображення. Порти HDMI підтримують роздільну здатність 4K@60 Гц, що дає змогу вам насолоджуватися багатою деталізацією і яскравими, природними кольорами. З концентратором ви також можете приєднати до 2 додаткових моніторів до вашого ноутбука та насолоджуватися режимами зображення, як-от Mirror і Expansion. Це допоможе вам підвищити ефективність роботи, показати іншим учасникам зустрічі презентацію або подивитися фільм, збережений на вашому комп'ютері, на великому екрані.
Передавання файлів у найкоротші терміни
Концентратор також дає змогу швидко передавати файли. Порти USB 3.0 дають змогу передавати дані зі швидкістю до 5 Гбіт/с (500 МБ/с). Це означає, що ви можете скопіювати навіть багато фотографій, відео, музики або документів за короткий час. Більше не потрібно нескінченно чекати, поки ваші файли будуть передані! Крім того, слоти для карт SD/TF також дають змогу передавати дані зі швидкістю 60 МБ/с.
Широка сумісність
Не бійтеся проблем із сумісністю з концентратором. Він працює з багатьма версіями Windows, Apple OS або Linux. Він також підтримує планшети та смартфони від найпопулярніших виробників. Незалежно від того, які пристрої ви використовуєте щодня — концентратор бренда Baseus, найімовірніше, працюватиме з ними фантастично. Крім того, завдяки системі Plug&Play ви можете легко під'єднати його — вам не потрібні жодні додаткові драйвери.
Ідеально продуманий дизайн
Концентратор Baseus Metal невеликий (44,5×15×16 мм) і портативний. Ви завжди можете мати його під рукою й використовувати, коли вам це потрібно. Виріб також вирізняється високою міцністю. Виготовлений з алюмінієвого сплаву — він стійкий до зношування, знебарвлення, пошкоджень і нагрівання. Приємна на дотик текстура й елегантний сучасний дизайн — його додаткові переваги. Крім того, синій світний індикатор у режимі реального часу показує стан пристрою.
Технічні характеристики:
| Виробник | Базеус |
|---|---|
| Модель | B00030708811-00 |
| Колір | Сірий |
| Інтерфейс | USB-C |
| Порти | USB-C до 1x HDMI4K 60 Гц 3x USB3.0 1x PD 1x SD/TF |
| Швидкість передавання (SD/TF) | 60 МБ/с |
| Роздільна здатність відео | 4К@60Гц |
| Потужність заряджання | (USB-C PD) До 100 Вт. |
| Вхід | 5 В/3 А, 9 В/3 А, 15 В/3 А, 20 В/5 А |
| Вихід | 5 В / 0,9 А |
| Підтримувані операційні системи | Windows, ОС Apple, Linux |
| Матеріал | Алюмінієвий сплав |
| Довжина кабелю | 170 мм |
| Розміри | 44,5×15×16 мм |
| Маса | Примерно 71 г |

| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | Baseus |
| Підтримка USB | 3.0 |
| Кількість роз'ємів USB | 4 |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
- Ціна: 2 099 ₴










