
влевовправо
Мережевий зарядний пристрій HOCO Fighter single port QC3.0 charger set White (C109A)
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6931474784810
329 ₴
Показати оптові ціни+380 (73) 444-88-47
Замовити, скасувати
- +380 (68) 715-31-63Повернення, сервіс (10:00-15:00)
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мережевий зарядний пристрій Hoco C109A Fighter White — це практичний, компактний аксесуар, який відрізняється підтримкою швидкої зарядки та винятковою надійністю.
Аксесуар реалізований в ергономічному дизайні, що у поєднанні невеликими розмірами та здатністю працювати від мереж з напругою від 100 V до 240 V робить його чудовим вибором для використання як вдома, так і під час подорожей.
Його приємна на дотик поверхня та заокруглені бічні грані внесуть додаткову зручність у повсякденну експлуатацію. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату, що гарантує захист внутрішніх електронних компонентів від негативного зовнішнього впливу.
Модель забезпечена багаторівневою системою захисту від перегріву, короткого замикання, перевантаження та стрибків напруги, оснащена вилкою європейського стандарту та одним роз'ємом USB.
Швидка зарядка забезпечується підтримкою протоколів QC, FCP та AFC з максимальною потужністю 18 W.
Аксесуар реалізований в ергономічному дизайні, що у поєднанні невеликими розмірами та здатністю працювати від мереж з напругою від 100 V до 240 V робить його чудовим вибором для використання як вдома, так і під час подорожей.
Його приємна на дотик поверхня та заокруглені бічні грані внесуть додаткову зручність у повсякденну експлуатацію. Корпус пристрою надійно зібраний, виготовлений із міцного, вогнестійкого полікарбонату, що гарантує захист внутрішніх електронних компонентів від негативного зовнішнього впливу.
Модель забезпечена багаторівневою системою захисту від перегріву, короткого замикання, перевантаження та стрибків напруги, оснащена вилкою європейського стандарту та одним роз'ємом USB.
Швидка зарядка забезпечується підтримкою протоколів QC, FCP та AFC з максимальною потужністю 18 W.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hoco |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Тип роз'єму | USB |
| Номінальна сила струму | 3 А |
| Сила вихідного струму | 2 - А 2.9 |
| Вихідна потужність | 220 Вт |
| Потужність | 18 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 329 ₴








